!!! Özel satış !!! İndirimli Fiyat

40 metre om1 fiber optik patch cord, lc-lc dubleks, mm, 2mm 62.5/125um çok modlu fiber

Satış
İndirimli Fiyat
Yeni koleksiyonlar

40 metre om1 fiber optik patch cord, lc-lc dubleks, mm, 2mm 62.5/125um çok modlu fiber

Derecelendirme:
0%
0 / 5 ( 0 )
SKU
a118

Etiketler: Ucuz 40 metre om1 fiber optik patch cord, lc lc dubleks, mm, 2mm 62.5/125um çok modlu fiber, Yüksek Kalite 40 metre om1 fiber optik patch cord, lc-lc dubleks, mm, 2mm 62.5/125um çok modlu fiber, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

Stokta var
₺175.18


40 metre fiber optik patch cord lc/upc-lc/upc çok- modlu dubleks fiber 62.5/125um
Lc lc fiber patch kablosu dubleks fiber kapalı fiber kablo, mm, pvc, 40m,
çeşitli kaynağı fiber optik patch kablo.
Kablo uzunluğu: 40 metre
Kablo çapları: 2.0mm
Miktar: 1 adet
dünya çapında ücretsiz nakliye çin sonrası hava
Lc/upc-lc/upc, multimode dubleks mm 62.5/125um pvc 2.0mm 40m
Fiber optik patch cord biridir en sık kullanılan bileşenler fiber optik ağ.
çok- modlu fiber optik patch kablo
40 metre lc-lc multimode fiber optik kablo.
Yüksek hızlı fiber optik multi- modu ethernet ara kablosu 62.5/125 MMF dubleks lc lc konektörler.
düşük ekleme kaybı ve geri yansıma kaybı
Upc, apc parlatma
iyi değiş tokuş
iyi dayanıklılık
yüksek sıcaklık kararlılığı
Yüksek güvenilirlik ve istikrar.
l lc için lc fiber optik patch cord
L çok modlu, dubleks
l kapalı
L düşük ekleme kaybı, yüksek geri dönüş kaybı
L 0.9/2.0/3.0mm çizme mevcut
L pvc/LSZH kablo kullanılabilir
l uzunluğu 40 metre
l rohs uyumlu
tek modlu
çok modlu
ekleme kaybı
& le; 0.20db
& le; 0.20db
geri dönüş kaybı
Ve ge; 50 db( UPC)
Ve ge; 60 db( apc)
Ve ge; 35 db( UPC)
Ve ge; 45 db( apc)
tekrarlanabilirlik
& le; 0.1
dayanıklılık
& le; 0,2 db tipik değiştirmek, 1000 çiftleşme
Değiştirilebilirliğin
& le; 0.2db
çekme gücü
> 10kg
Iletişim bugüne;
Telefon iletişim ağı;
Test cihazları;
Lan;
Fiber optik CATV;
Erişim ağı.
1. biz dünya çapında gemi.
2. öğeyi uyacak gönderilecektir listelenen adres. Emin olun gönderi adresinin doğru olduğundan ve güncel ödeme yapmadan önce.
3. tüm öğeleri genellikle sevk 24 saat içinde iş gün sonra ödeme temizlenir.
4. tüm sevkiyat dahil takip numarası ve bildirilecektir sonra sevkiyat yapılmıştır.
5. kabul kredi kartı veya diğer ödeme yöntemleri ile korunmaktadır emanet.
6. alıcı sorumlu görev ve gümrük ücretleri.
7. tüm sorulara cevap verilecektir 1 iş günü içinde.
1. için teşekkür ederiz iş.
2. bırakacaktır sonra olumlu geribildirim işlem.
3. hedefimiz emin olun olarak mutlu alıcı. Eğer hizmet memnun ve öğeleri,
Yazın bize olumlu geribildirim. Değilseniz öğeleri memnun sipariş, lütfen ayrılmadan önce bizimle nega- tive geribildirim.
Birlikte çalışabilir herhangi bir anlaşmazlığı çözmek için. şimdiden teşekkür ederiz!
ürün belgelendirme bilgi:

  • Marka Adı: Go-Fibereasy
  • Model Numarası: MM2-LC-LC-40M
  • Fiber Type: OM1 Multimode duplex fiber
  • Fiber Port: LC to LC
  • Fiber Length: 40 meters
  • Cable diameters: 2.0mm
  • Insertion Loss: less then 0.10dB
  • Return Loss: More then 45dB
  • Customer Optional: SC-SC,LC-LC,LC-FC,LC-SC,LC-ST,optional
  • Cable Specifications: PVC Cable are available
  • Standard: ROHS,ISO,CE,SGS

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 28cm x 22cm x 5cm (11.02in x 8.66in x 1.97in)
Bir değerlendirme yazın

Şunlar da hoşunuza gidebilir!